Національний Парк Тонгаріро в Новій Зеландії

1 (12)Розташований в центральній частині новозеландського Північного острова, Національний парк Тонгаріро – найстаріший національний парк в Новій Зеландії і четвертий за датою заснування національний парк в світі. Парк охоплює три діючих вулкана, розташовані в південному кінці 2,500-кілометрової ланцюга, під якими індо-австралійська тектонічна плита зустрічається з тихоокеанської. Ці три вулкана – Тонгаріро, Нгаурухое і Руапеху, вивергалися зовсім недавно – у серпні 2012 року. У парку є два інших вулкана в північному кінці, які востаннє вивергався більше ніж 20,000 років тому. Ці вулкани і створили гори Національного парку Тонгаріро більше двох мільйонів років тому. Це місце знамените також своїми дивовижними озерами в вулканічних кратерах, якими Ви зможете помилуватися нижче.

Тонгаріро

Руапеху – один з найактивніших вулканів у світі і найбільший діючий вулкан в Новій Зеландії. Вулкан почав вивергатися принаймні 250,000 років тому з періодичністю приблизно в 50 років і незначними виверженнями майже щороку. Після цих вивержень в кратерах формуються красиві смарагдові кольорові озера, що живляться розплавленим снігом. Їх яскраві кольори викликані виділенням корисних копалин з розплавлених порід.

Близько до Руапеху знаходиться Гора Тонгаріро, що складається з 12 вулканічних конусів. Нгаурахое, часто розцінюється, як окрема гора, геологічно є конусом Тонгаріро. Це найактивніший вулкан, що вивергався понад 70 разів з 1839, з останнім епізодом в 1973 – 1975. На гірському масиві також є багато кратерів, деякі з яких були заповнені водою, формуючи Синє і Смарагдове Озера.

Ці озера – популярні пам’ятки вздовж “Альпійського Перетини Тонгаріро” – знаменитого одноденного альпійського маршруту по схилах всіх трьох гір. Гори Тонгаріро, Руапеху і навколишній простір були серед кількох місць розташування, використовуваних при зйомках трилогії Володаря кілець. Про інші визначні пам’ятки Нової Зеландії читайте в окремій статті.

Узнайте основные сочетание цветов в интерьере тут они помогут вам сделать все работы гармонично и качественно. А если у Вас возникают вопросы, тогда Вы можете найти ответы на нашем сайте. Мы с радостью поможем решить все поставленные задачи на высшем уровне.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>