Найкращі пляжі світу

different11-90Вибір найкращих пляжів світу подібний вибору кращих зірок Чумацького Шляху, проте це не заважає нам спробувати. Якщо у вас будуть свої пропозиції і варіанти – обов’язково додавайте їх у коментарях, а поки наш список дивовижних пляжів світу буде таким:

пляж Наваджо

Наваджо – закритий піщаний пляж на острові Закінф. Дістатися до цього пляжу можна тільки на човні. Цей пляж є візитною карткою Греції. Його часто зображують на листівках.

 The Baths

Цей пляж розташований в південній частині міста Верджин, на третьому за величиною острові Британських Віргінських островів. Величезні гранітні валуни лежать на березі моря, утворюючи захоплюючі тунелі і гроти. Піщані пляжі населені тропічними пальмами, що додає ефектності цього місця.

 пляж Tapuaetai

Tapuaetai являє собою невеликий острівець в атолі Аітутакі. Відвідувачі цього острова просто не зможуть відірватися від дивного вигляду на лагуну Аітутакі. Залежно від припливу, у відвідувачів є можливість пройтися вельми пристойну відстань по мілині.

 Золотий Мис

Zlatni Rat (Золотий ріг) є одним з найвідоміших пляжів в Європі і однією з головних туристичних визначних пам’яток в Хорватії. Розташований недалеко від міста Бол на південному узбережжі острова Брач, Золотий мис – вузький білий гальковий пляж. У 2009 році він був названий одним з десяти кращих пляжів в світі Lonely Planet.

 Олюденіз

Олюденіз – це невелике селище, розташований на південно-західному узбережжі Туреччини на Егейському морі. Він має відокремлений піщаний затоку в гирлі Олюденіз. Цей пляж славиться своїми відтінками бірюзи і залишається одним з найбільш фотографованих пляжів.

 бухта Транк

Бухта Транк – національний парк-пляж на острові Сент-Джон на Віргінських островах Сполучених Штатів. Вважається, що пляжі цієї бухти – одні з найкращих у світі.

 бухта Майя

Ця бухта досить дрібна. Вона оточена кільцем великих пагорбів з вапняку, розташованих на острові Пхі-Пхі Лех. Бухта багата всілякої морської життям, за якою дуже цікаво спостерігати.

пляж Whitehaven

Whitehaven Beach розташований на острові Трійці. Довжина пляжу становить приблизно 6 кілометрів, а складається він з дрібного білого піску. Пісок цього пляжу містить 98% чистого кремнезіта. Цей пісок також використовується в створенні лінз.

Тулум
Тулум розташований на східному узбережжі півострова Юкатан. Він колись служив основним портом майя -города Коба. Тулум був побудований близько 1200 року нашої ери, коли цивілізація майя була вже в занепаді.

Ла-Діг
Ла-Діг – один з невеликих островів Сейшел. Це один з найбільш фотографованих пляжів в світі його фотографіями переповнені численні журнали про подорож. Пляж містить цікаву комбінацію гранітних валунів, які дуже гармонійно виглядають з рожевими піщаними пляжами і кокосовими пальмами.

Напольные покрытия для балкона

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>