Найдорожча дошка для серфінгу за $ 1.3 млн

1 (6)Важко повірити, що хтось готовий викласти більш ніж мільйон доларів за те, що по суті є шматком дерева, нехай навіть і добре відполірованим і витончено виглядають.

Але $ 1.3 млн – дійсно запитувана ціна, яку Рой Стюарт висунув за свою нову розкішну дошку для серфінгу.

10’6 дюймова дошка для серфінгу Rampart – далеко не зовсім звичайний спортивний аксесуар. Це продукт двох десятиліть вдосконалення стилю і експертних знань, які можуть бути ясно простежені в кожній її деталі і лінії. Така дошка дозволяє серфінгістам досягати швидкості до 35 миль в годину і відрізняється 23-каратовим золотою інкрустацією у вигляді дракона, як у знаменитого дерев’яного Дракона Роя Стюарта longboard. Серф покритий спеціальною червоною смолою, яка забезпечує плавучість і полегшене ковзання по воді.

У виробництві використовувалося спеціальне дерево павловнії, що володіє збалансованим відношенням високої міцності до ваги і ідеально підходить для такої роботи. Как выровнять пол под линолеум Рой Стюарт також створив спеціальний порожнистий дерев’яний корпус, розтинає потік води і поліпшує відношення опору, на додаток до 6-дюймовому туннельному плавника Vort-X.

Навряд чи хтось можу подумати, що така робота могла бути виконана для створення чогось, на вигляд настільки ж простого, як дошка для серфінгу. Але насправді, Rampart – чудовий подвиг технологій та дизайну. Враховуючи все це, непристойно велика ціна в $ 1.3 мільйона вже здається більш відповідною.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>