Найбільші криті аквапарки світу

different7-161Холодну пору року – відмінний привід для того, щоб почати пошуки аквапарків, які готові приймати туристів цілий рік, незалежно від погодних умов. У холодний період великі криті аквапарки розгортають величезні рекламні кампанії з метою залучення туристів. У світі є безліч критих аквапарків, проте, лише деякі з них можуть називатися найбільшими. Ознайомтеся з нашим переліком найбільших і найпопулярніших критих аквапарків світу.

1. Парк водних розваг Fallsview
(90.000 кв.м)

Відкритий в 2006 році, парк водних розваг Fallsview розташовується в місті Ніагара Фоллс, Онтаріо, Канада. Він має один великий басейн з хвилями і кілька високих водних гірок, з яких можна скочуватися на великій швидкості. Інші пам’ятки аквапарку – джунглі в пляжному стилі і пляжний клуб-ресторан.

 2. Аквапарк Калахарі

(125000 кв.м)

Аквапарк Калахарі знаходиться у Вісконсині. Він відкрив свої двері для туристів у 2000 році. В основі цього аквапарку закладена африканська тематика. Він залишався найбільшим критим аквапарком США до 2007 року. Та території Калахарі також є картин доріжки, поле для гольфу, і боулінг.

 3. Пекінський національний центр водних видів спорту

(129 000 кв.м)

Пекінський національний центр водних видів спорту, також відомий як Водний Куб, був побудований для змагань з плавання на літніх Олімпійських іграх в 2008 році. Після Олімпіади, будівля піддалися реконструкції. Було вирішено переобладнати частину будівлі в аквапарк, який містить атракціони, водні гірки, басейни і спа-центри.

 4. Калахарі аквапарк Сандаскі

(173000 кв.м)

Аквапарк Калахарі в місті Сандаскі є найбільшим критим аквапарком в США. Аквапарк містить унікальну систему дахів, яка дозволяє створити найбільш природне освітлення, що дозволяє людям отримувати загар в будь-який час року. На курорті також є басейн з хвилями, два серфінг тренажера.

 5. Всесвітній Аквапарк

(225 000 кв.м)

Найбільший критий аквапарк, Світовий Аквапарк, є частиною торгового центру West Edmonton – одного з найбільших торгових центрів у світі, який розташований в Едмонтоні, Канада.

 6. Тропічний аквапарк

(710000 кв.м)

Розташований в Краушнік, у Німеччині, Тропічний аквапарк – найбільший критий аквапарк в світі. Центр був спочатку побудований як ангар, але пізніше малазійська компанія купила ангар і перетворився на Тропічний аквапарк, в комплекті з тропічними лісами, пляжем, штучним сонцем, пальмами, орхідеями і співом птахів.

Мы предлагаем информационный материал о том, Как построить беседку своими руками в кротчайшие сроки. Многолетний опыт в этой сфере позволяет выполнять все работы на высшем уровне и с гарантией качества. Мы с радостью примем ваш заказ на разработку современной беседки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>