Маяк Туртіліс в Греції

0Чарівний невеликий Маяк Туртіліс взгроможден на однойменному острівці – шматку скелі навпроти гавані в Чорі, на острові Андрос. Це перший сучасний маяк Греції, а так само один з найкрасивіших маяків країни. Маяк розташовується приблизно в 200 метрах від берега. Піднятися наверх можна по сходовому прольоту, вирізаному в скелях.

Туртіліс – єдиний грецький маяк, який був повністю побудований грецькими руками. Це також один з небагатьох маяків, збудованих у відкритому морі, і що піддаються ударам важких штормів. Туртіліс став першим автоматичним спорудою в грецькій системі маяків, що не вимагає постійного проживання в ньому зберігача маяка.

Перший маяк тут був побудований в далекому 1897 році. Він був зруйнований під час Другої Світової війни, після чого на острові сооружіді просту дерев’яну вежу. Існуючий маяк – точна копія оригіналу, відновлена в 1990-х за рахунку Александроса Гуландріса, нафтового магната острова Андрос. Гуландріса і його дружина присвятили маяк пам’яті їх померлої дочки Віоланди.

Афиша Кирова – все мероприятия твоего города.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>