Ліс, в якому живуть Феї. Традиційний шотландський фольклор

different7-208 (1)Феї вже давно грають невід’ємну роль в британському і ірландському фольклорі. З казок і легенд відомо, що ці вигадані крилаті божества можуть бути бешкетними, а іноді й зловісними, що завдають шкоди людям.

 Не дивно, що в Единбурзі цілий ботанічний сад присвячений чарівним лісовим феям. Тут панує казкова атмосфера, а діти і дорослі ходять по лісі, знаходячи маленькі казкові елементи – будиночки фей та інші цікаві об’єкти.

 З давніх часів вважається що вирубка лісів, в яких живуть феї – тягне за собою загибель людини, яка порушить їх спокій. В Шотландії до цього повір’ям ставляться вкрай серйозно. Так сталося, що одне дерево росте на території проживання фей – перешкоджало кладці дороги, однак він не присутній зрубали через острах відплати фей.

 Селяни побоювалися магічних істот, тому завжди намагалися їх чим-небудь задобрити. Вони були впевнені, що якщо налагодити контакт з феями, покровительницами вогню, води та інших природних сил – то можна не боятися того, що рано чи пізно злодій пробереться в їх будинок. Вони були впевнені в тому, що феї оберігають їх житло.

Новые фильмы 2014 на Kinomenu.ws

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>