Корпоратив – розбір польотів

images (3)Багато працівників знайомі з таким заходом, як корпоративна вечірка. Ця традиція не тільки працювати, а й іноді відпочивати разом, популярна в усьому світі. Але якщо придивитися до поведінки співробітників, можна помітити, що багато підлеглі обтяжуються таким відпочинком поруч з начальством і не можуть повноцінно розслабитися. Але все ж у слов’янських країнах, на відміну від Заходу, люди приходять провести весело час разом, використовуючи як привід професійний або інше свято. У нас менше прийнято говорити про роботу, думати про просування по службі в цей вечір або як подластіться до начальства.

Позитивним моментом у тому, що ви новачок на корпоративі, є те, що можете дізнатися своїх співробітників трохи краще. Наприклад, що деякі займаються таким же видом спорту, що і ви, або хто де був на відпочинку. Негативний момент починається, якщо ви любитель випити. Тема алкоголю, втім, стосується всіх співробітників. Деякі у п’яному вигляді здатні зіпсувати про себе те хороше враження, яке вони справляли на тверезу голову. Деякі навіть позбавлялися на ранок посад, накоївши і наговоривши перед начальством зайвого.

Деяким було соромно дивитися в очі один одному. Ось чому так популярні поради для тих, хто зібрався на корпоративну вечірку. Наприклад, пристойно одягатися, знати міру у випивці, що не перемивати кісточки своїм колегам, не викладати складності сімейного життя в теплій дружній обстановці, що не фліртувати з начальством і т.д.

 У житті кожного працівника напевно зустрічався начальник, який не знав міру в спиртному, а також той, хто не пив взагалі ( під приводом «за кермом » або хвороби). І як було ніяково співробітницям (але так необхідно! ) Обговорювати знову і знову, що пити бос не вміє (додаючи часто, що й керувати). Тому, з одного боку, всі розуміють, що не варто вважати корпоративний стіл останнім у своєму житті, а з іншого, все одно статистика невблаганна: щороку проходить майже що однаково. Якщо ви не вживаєте алкоголь, такий популярний «продукт» на святкових столах, і не їсте якусь їжу ( наприклад, м’ясо або рибу), це ще не привід відмовитися від посиденьок з колегами. Можна посидіти пару годин, поки не почалися «брудні танці ». Взагалі ж у кожної компанії свої улюблені місця для проведення подібних вечорів : у лісі, біля річки чи озера, в кафе, ресторані або просто в офісному приміщенні. Популярністю користуються і походи в боулінг, в більярдні. Інтереси -то у всіх різні, але йти доводиться з більшістю.

Наостанок давайте визначимося, які все ж загальні правила слід дотримуватися, щоб працювати в колективі довго і успішно. Це правильна поведінка, тобто таке, яке не виходить за рамки пристойності. Так би мовити, щоб на ранок не було прогалин в пам’яті або палаючих з сорому щік. Залиште екстравагантний наряд для будинку або вечірки з подружками, навіть якщо вам моторошно хочеться справити враження. Якщо ж вам хтось симпатичний з колег, прочитайте перед корпоративом десять разів історії службових романів. Наміри ваші і вашої симпатії можуть бути кардинально різними, а свою репутацію можна зіпсувати за п’ять хвилин (як і сімейний стан). Ремонт биржа ремонта что нужно для ремонта квартиры. Багато хто віддає перевагу засиджуватися до переможного кінця, але якщо ви не з їх числа, варто подбати про транспорт додому заздалегідь. Тон у розмовах зазвичай ставить начальник, і якщо ні розважальної програми, розмови можуть звестися до обговорення поточних робочих справ, а також до розповідання анекдотів. За що більшість і не розуміє, навіщо ходити на такі вечірки. Часто буває так, що співробітники об’єднуються за віковими групами (і за спільними інтересами ) і весело проводять час колективом всередині колективу (наприклад, танцюють, або пліткують, або діляться секретами або враженнями від якихось подій ).

 Старше покоління по -своєму, молодше по-своєму, і тоді інтерес до посиденьок зростає. Все ж ваш прихід (нехай навіть ненадовго) означає повагу до своїх колег. Тому не судіть строго тих, хто прийшов за відчуттям справжнього свята, і йдіть раніше.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>