Казка про Фею, яка шукала Любов

20     Написала цю казку ще, напевно, місяць тому, але ніде не публікувала :))) Перша частина була готова за 10 хв. :) Ведучий вебінару “Казковий марафон”, в якому я брала участь, був суворий і :) контролював учасників, щоб не дати схаменутися і включити “думаючий інструмент” :)
Те, що вийшло. Судіть самі. :)
Вирішила, що цього року потрібно все це залишити. Виплеснути, так сказати зовні.

Як у житті Феї з’явилася Любов?
Фея не вірила в казки. Ну яка ж вона тоді Фея? Назвали її так .. Живи тепер з цим ім’ям.
Фея хотіла любити, але у неї це виходило так само, як і з казками. Щось давало збій.

Вона сиділа на узліссі і думала, як погано бути одній. Але хто-ж її обранець? Фей?
Їй набридло чекати, вона полетіла знайомитися з світом .. Знайти того, при погляді на кого, швидше застукає серце і засвітяться очі.
Боже, це вибух мозку так швидко щось робити, особливо шукати Любов. Вона все ще шукає.
Ось чому в оповідях Феї самотні. Чому їм не придумали одного, коханця?

І я не можу придумати їй пару. Вона у вічному пошуку. Вона любить усіх людей, тому їй складно визначитися. Хоча деякі їй особливо подобаються. І їй хочеться їм дарувати тепло, ніжність і любов.

І прожили вони 5 років.
Ну, я вам скажу не так все погано в житті .. На те вона і Фея, щоб створювати чарівництво, робити світ прекраснішим і тонше.
Вона зустріла звичайного чоловіка. Спочатку навіть серце не здригнулося .. Вона пройшла повз .. Він просто сказав їй, що хоче бути з нею. Ось так от просто і легко. Вона зрозуміла, що їй не потрібні ні принци, ні ангели, ні лицарі. Їй потрібен звичайний жива людина, з усім його внутрішнім світом. Їй потрібен ОН, щоб навчити її любити по-людськи (вона ж блін Фея). Пізнати всі прояви людського життя, що називається і в горі і в радості.

Вони жили і з кожним роком вона розуміла, що їхні стосунки розвиваються.
Вона відпустила його, дала йому свободу. Хоча, їй ох як було нелегко. Адже вона Фея і звикла наказувати. Він їй дав свободу, тому що Феї не можуть бути в клітці. Вона б померла без свіжого ковтка повітря.

Вони були різні, але такими близькими. Вони були одночасно і вчителями один одному і учнями. Вони не обтяжували себе офіційними умовностями .. Вони просто жили. Іноді сходилися ближче, іноді розходилися в різні сторони, щоб відчути, що знову хочеться повернутися туди, де тебе чекають і люблять. Двері, щоб піти назавжди були відкриті, але ніхто не хотів іти. Було все і порожнеча, сльози, біль, ревнощі, але .. були і любов, ніжність, пристрасть, довіру, теплота і радість від того, що поруч ВІН .. рідний і близький, чоловік з яким Феї хочеться постаріти. І не важливо, скільки років з ним живеш. У свого чоловіка можна закохуватися постійно.

Але іноді Фея сумувала. Їй хотілося полетіти на іншу планету, щоб зрозуміти, що там за межами. Адже вона Фея, вона могла це, але не дозволила собі …
П’ять років – це всього лише мить. Після п’яти років все тільки починається.
Фея вирішила згадати свої чарівні штучки. Чи то ще буде.

Фея втомилася і її чарівна голова перестала генеріть чарівні думки.
рассылка Новосибирск

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>