Калланетика: спалювання жиру живота

kolanetukaВ технічному виконанні такий вид вправ в чомусь схожий на гімнастику. Для калланетики спеціальної підготовки не потрібно.

Суть таких вправ в тому, що при їх виконанні будуть задіяні ті м’язи, які в повсякденному житті знаходяться в бездіяльності. Якщо ви вирішили зробити свій животик ідеальним, то вам потрібно зробити так, щоб м’язи живота були в роботі.

Як калланетика впливає на спалювання жиру живота?
Без спеціальних вправ у повсякденному житті м’язи живота не напружуються, тому, вони втрачають форму і знаходяться в розслабленому стані. При ходьбі або прийнятті горизонтального положення черевні м’язи не працюють. Вправи в калланетике спрямовані якраз на те, щоб повернути м’язам пружність, а форму живота зробити красивою.

Дія калланетики на відкладення жиру в області живота
Багато хто вважає, що відкладення жиру в області живота можна прибрати, лише дотримуючись строгу дієту. Це не більш ніж міф. Справа в тому, що коли ви виконуєте вправи, кисень – це головне джерело енергії, який підтримує м’язову масу. Коли жир взаємодіє з киснем, то відкладення його переходять в енергію. Вправи в калланетике – це аеробне навантаження, стимулююча зменшення обсягу жиру і вироблення енергії. Розслабляючи і напружуючи м’язи живота, ми тренуємо їх.

Багато хто з калланетіческіх вправ потрібно виконувати, роблячи затримку в одному положенні на певний час. У цей час при фіксуванні в одній позиції, м’язи знаходяться в стані напруги, що зміцнює і збільшує їх.

У калланетике вправи спрямовані на розтяжку і навантаження в статичному режимі. При цьому кожна з м’язів черевного преса отримує рівномірне навантаження. У процес тренування включаються навіть м’язи, що знаходяться в глибині. Заняття калланетикой протягом однієї години рівноцінні по навантаженню семи годин занять шейпінгом і 24 годинам аеробіки.

Калланетика здатна привести в норму енергетичний обмін, а це сприяє схудненню і зменшенню жирового шару на животі. При заняттях калланетикой завжди поліпшується ваша постава, хребет стає дуже гнучким. Це підвищує ефективність вправ, які спрямовані на процес спалювання жирових відкладень.

Як ми бачимо, калланетика – це досить простий спосіб, що дозволяє зробити красивим ваш живіт. Не треба забувати, що вправи повинні бути регулярними, а інтенсивність їх виконання дуже висока.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>