Їм макарони і худну – сувора реальність

макаронІталія відома ласкавим сонцем , теплим кліматом , багатою природою і приємним вітром . А також безмірно гарними пристрасними італійками і справжніми чоловіками. Для більшості російських жінок італійська їжа завжди представляла з себе загадку. Як можна , вживаючи в пишу стільки борошна – піца , паста , випічка , спагетті – залишатися практично вічним ідеалом краси?

Взагалі піца представляє з себе унікальний продукт – спочатку будучи продуктом із серії « що залишилося в холодильнику » , він перетворився в один з найбільш знакових італійських . Швидка, легка , недорога , вона миттєво завоювала популярність у всіх країнах , не стала винятком і Росія . На сьогоднішній день доставка піци перетворилася на один із найприбутковіших видів бізнесу у сфері кейтерінгу. Але далеко не тільки це стало цікавим споживачам – широке застосування отримали доставка їжі , в тому числі – роли , обіди , шашлик , в будинок , в офіс і так далі. Таке масове споживання , на жаль , не найкращим чином позначилося , зокрема , на італійській піці . Вона перестала бути індивідуальною.

Італійські господині , хоч і кокетливо заявляють , мовляв , в піцу кладуть все, що під руку потрапить , хоча насправді дуже чітко дотримуються всі пропорції. Спочатку тісто практично ніколи не буває дріжджовим ( таке можливо якщо раптом російська жінка якось раптом стала італійською домогосподаркою ) , воно тонке , на кінцях злегка сухувате , просочене до прозорості начинкою і соусом. Ось це справжня піца , в той час як у нас , найчастіше , це значна дріжджова коржик , на яку покладені всі необхідні складові . Безумовно , це дуже смачно , ми теж вміємо готувати піцу. Але ми готуємо практично російська відкритий пиріг , забуваючи про те , що піца це не основне блюдо , це закуска , легкий « аперитив » перед обідом. Так готує більшість російських домогосподарок. Тому якщо Ви вирішили все-таки спробувати справжню італійську піцу , не полінуйтеся , відвідайте італійські ресторани або замовте доставку піци , уточнивши , що потрібна саме італійська .

Якщо харчуватися грамотно і в їжу вживати макарони нехай не зовсім італійські , але виготовлені з твердих сортів пшениці , можна з часом забути про проблему зайвої ваги. Переконання в тому , що вживання макаронів веде до появи зайвої ваги , помилково . Якісні макарони дають корисні вуглеводи , які не впливають на коливання ваги.

Новости туризма http://vash.info/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>