Індійський зонд «Мангальян» попрямував до Марса

завантаження (23)1 грудня індійський зонд « Мангальян » здійснив маневр, в результаті якого він вийшов на орбіту, по якій досягне Марса. Про це повідомляється на сайті індійського космічного агентства ISRO.

Траєкторія руху зонда « Мангальян ». Зображення: ISRO

Згідно з повідомленням ISRO, всі операції пройшли успішно. Формування правильної орієнтації зонда було завершено в 2:00 мск. Через 19 хвилин почалася операція з виведення апарата на орбіту Марса. У Рідинний двигун відпрацював 1328,89 секунд, і прирощення швидкості космічного апарату склало 647,96 м / с. Політ до Червоної планети займають 10 місяців : у вересні 2014 року зонд прибуде до планети і вийде на еліптичну орбіту, висота якої буде коливатися від 500 кілометрів до 80 тисяч.

Нагадаємо, що перший індійський марсіанський зонд « Мангальян » був запущений на орбіту Землі 5 листопада за допомогою ракети -носія PSLV – C25. З того моменту індійські фахівці проводили серію маневрів, спрямованих на формування поточної орбіти.

Зонд « Мангальян » представляє з себе 1350 -кілограмовий апарат, на борту якого встановлено наукові прилади, такі як аналізатор тиску, спектрометр, інструменти для пошуку метану та інші. Вартість зонда склала 25 мільйони доларів.

Цілі місії, яка отримала назву « Mars Orbiter Mission » ( MOM ) поділені на « технологічні » і «наукові». До перших належить відпрацювання космічного зв’язку, навігації, управління, включення автономних функцій для врегулювання нештатних ситуацій та ін До наукових цілям місії відноситься дослідження поверхні, мінералогії і атмосфери планети.

Программа подготовки личного состава подразделений

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>