Хочете схуднути? Займайтеся пейнтболом та страйкболом

peynbolomСпортівними іграми займається все більше людей, гри такі стають все більш популярні. Спортивні ігри дають можливість безлічі людей позбутися депресії, рутинної роботи, офісного життя і побутових проблем.

Пейнтбол і страйкбол стають популярними і доступними повсюдно. «Войнушка» передбачає пересування зі зброєю та іншим спорядженням, яке чимало важить. Тому, граючи в такі ігри під час вихідних або відпустки, справді, можна позбутися декількох кілограмів.

Треба сказати, що справжній туристичний похід або велопрогулянка з точки зору схуднення корисніше, ніж короткі перебіжки, падіння з перестрілками і пересування кроком. Але тут має місце інше явище. Коли людина бере участь в грі командної, він відчуває куди більш сильні емоції, ніж коли здійснює переходи або прогулюється в поодинці. Емоції сприяють виходу негативу, людина має можливість позбутися від злих, сумних, нудних думок.

Психологи вважають, що ці думки людина найчастіше «заїдає». Якщо ви сидите на дієті, то, швидше за все, вона набридне вам через пару місяців. Ось тут-то і прийде пора отримати адреналін, беручи участь в спортивної ігрової війні. Ви отримаєте нові емоції, випробуєте неизведанностью почуття і за рахунок цього зможете уникнути зриву в дієтичному харчуванні. Крім того, військові спортивні ігри рясніють розмаїттям вправ – у вас буде можливість виконувати біг, стрибки, біг з перешкодами, навіть вправлятися в повзанні.

Спорядження для спортивних військових ігор – це додаткова, вельми відчутна силове навантаження. За підхід у грі тривалістю 4-5 годин вам вдасться втратити близько тисячі калорій. Ще більше насолодитися результатом схуднення можна, використовуючи комплексний підхід до схуднення.

Забудьте про жирні шашлики і масу їжі після гри. Але й організовувати собі овочевий день, граючи в «войнушку» 4 години, шкідливо. Забезпечте собі доступ до продуктів, які дозволені до вживання в процесі вашого схуднення. Регулярно займайтеся звичайної фізкультурою. Ходіть в походи, на прогулянки, не дозволяйте собі цілий день сидіти вдома. Обмежте рухливість в день після гри, але все одно рухайтеся! Тільки поєднання спортивних ігор, фізкультури і правильного харчування забезпечить вам бажаний результат.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>