Гіротонік – гідна альтернатива пілатесу

pilatecЗа останній період часу утворилася велика кількість методик з фітнесу, які виробляю правильну техніку рухів, і покращують поставу.

Система Гіротонік, як її ще називають Джіротонік – є сертифікованою системою вправ, яка дозволяє одноразово розтягувати і сприяти зміцненню м’язів.

Думаєте, десь вже це чули? Будь-який з уроків серії вправ «Розумне тіло» передбачає саме цей ефект. Але основна відмінність Гіротоніка в тому, що в ньому присутні спеціальні дихальні вправи, які були взяті з йоги, вони сприяють більш активному спалюванню жирів, за рахунок збагачення внутрішніх органів і тканин киснем.

Дану систему вправ розробив Хуліо Хорват. Він упродовж життя танцював у балеті, але отримав травму, і танцювати йому заборонили. Щоб підтримувати себе у формі Хуліо Хорват розробив спеціалізовану систему вправ, щоб відновити працездатність хребта, суглобів та м’язів. Після був створений спеціальний тренажер для Гіротоніка, який дозволяє рівномірно розподіляти навантаження по тілу.

Переваги: легкі, плавні рухи сприяють зняттю стресу; весь курс гімнастики спирається на природне роботу хребта; за одне заняття спалюється близько 400 кКал; не можна досягти ефекту перекачування якоїсь окремої групи м’язів, все відбувається гармонійно; в техніку включений масаж для розслаблення тіла; вправи Гіротоніка дозволяють займатися людям з хворим хребтом; можна сказати, що Гіротонік аналог тренажерному або спортивному залу; відбувається прискорення метаболізму; немає великого навантаження на суглоби.

Гіротонік має всього лише 1 недолік: займатися ним потрібно з висококваліфікованим інструктором, який знає Гіротонік досконало, щоб прискорити процес і отримати належний ефект.

Кому підходить Гіротонік? Часто кажуть, що Гіротонік підійде для будь-якої статі і віку. Але потрібно дотримуватися психологічного аспекту. Для пристрасних натур, які звикли дуже завзято жестикулювати, налаштуватися на вправи з точними рухами і певною амплітудою буде досить-таки складно.

Також вправи не підійдуть людям, які звикли займатися в тренажерному залі важкою атлетикою. Різновидів системи маса, навіть для вагітних розроблено декілька варіантів програми. Достатньо трьох тренувань на тиждень, при цьому харчування має бути раціональним, щоб ефект схуднення був досягнутий швидше.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>