Екологічні готелі в деревах

1aЕкологічний готель Penda AIM використовує безліч трикутних бамбукових деталей. Це споруда побудована в мальовничому місці біля водойми, гармонійно переплітаючись з оточуючими деревами в єдине ціле. Вся обстановка навколо буквально сприяє оздоровленню і безтурботним релаксації.

Своєрідний готель під назвою Penda підійде для тих, хто любить бути наодинці з природою. Призначений спеціально для змагання AIM Legend of Tent, цей будиночок отримав негласне прізвисько “наодинці з птахами”. Враховуючи і орієнтуючись на навколишній природний світ, а так само на тварин мешканців місцевих лісів, що базується в Пекіні архітектурно-дизайнерський колектив підключив кращих фахівців і створив дизайн низького впливу на природу, який не тільки поважає навколишнє середовище, але також і заохочує гостей готелю входити з природою в прямій нерозривний контакт.

Для єднання з природою не обов’язково їхати в інші куточки планети – безліч дивовижних місць є і в межах нашої країни. Приміром, санаторно-курортний комплекс Русь-Єсентуки, де доступний широкий комплекс послуг з оздоровлення організму. Комплекс не має аналогів в Росії, так як застосовує найбільш передові методи лікування. Джерело: санаторій русь ессентуки офіційний сайт.

Натхненний корінним індіанським житлом тіпі, готель серед дерев може легко розбиратися і збиратися, а так само підлаштовуватися під навколишню місцевість, не завдаючи при цьому непоправної шкоди природним масивам. Кочова структура зроблена з бамбукових палиць, пов’язаних мотузкою, тому може бути легко демонтована і перенесена в інше місце.

Напольное покрытие для лестницы

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>