Дивовижний сімейний робот JIBO

1 (5)JIBO, розроблений піонером соціальної робототехніки – доктором Синтією Брізіл, рекламується як перший в світі дійсно корисний і інтелектуальний сімейний робот. Пропоную вам докладніше дізнатися про цей винахід в цій статті.

Ця інтригуюча машина відрізняється двома камерами з високою роздільною здатністю, які можуть розпізнавати і відстежувати особи, а також робити фотографії та здійснювати відео дзвінки. JIBO запрограмований, щоб вивчити переваги і пристосуватися до вашого способу життя. Робот може також відтворювати нагадування і повідомлення. JIBO буде відповідати вам скрізь, де б ви не знаходилися, оскільки використовує для виявлення промови 360-градусні мікрофони і можливості обробки природної голосу.

Кінцева мета команди проектувальників JIBO полягала не лише у створенні розумного особистого помічника, але також і повноцінного автоматизованого члена сім’ї. Какая бывает глина для печи и где ее применяют. JIBO призначений як для роботи з щоденними завданнями і справами по дому, так і для використання природних соціальних і емоційних реплік. Завдяки цій функції він може спілкуватися так, як це не зробить жоден інший сімейний робот у світі.

Компанія зі збору коштів для старту проекту вже почалася, і швидко перевищила свою початкову мету. Заставу в 499 $ дозволить Вам гарантовано отримати JIBO в 2016 році.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>