Діти і мультфільми

imagesМи поговоримо про те, яку роль в житті дітей грають сучасні мультфільми, як можна знайти спільну мову з малюками, для яких важливо не пропустити нову серію улюбленого мультсеріалу і не важливо поговорити з мамою і татом про те, як чинити добре, а як погано… всі дорослі пам’ятають, як захоплювали їх радянські мультфільми та казки, такі, як « Ну, постривай! », «Вінні – Пух», мамонтеня і Мауглі, і, виростаючи, бажали, щоб їхні діти дивилися ті ж самі добрі, смішні і повчальні історії.

Але нове покоління вже дивиться нові мультики. Сьогодні на дитячих екранах, наприклад, популярний мультсеріал « Лунтік та його друзі».

Діти можуть лунтик дивитися без перерви, коли батьки не стежать за ними. По-перше, герой не схожий ні на одну тварину, мало того, – він фіолетового кольору. Але тут же на думку спадає Чебурашка – хіба він не був вигаданим персонажем, таким же добрим, наївним і тим, хто шукає дружби ? Тому скептично налаштовані до цього персонажа батьки можуть з полегшенням зітхнути – з їх дітьми все нормально. По-друге, Лунтик звалився з Місяця (пам’ятаєте питання наївній людині : «Ти що, з Місяця звалився? ), Значить, йому належить подивитися чистими очима (тобто з позиції маленьких глядачів ) на світ. По-третє, Лунтик зустрічає друзів, які поспішають йому допомогти, а також неурядових гусениць, що втягують його в неприємні ситуації, і старих мудрих порадників, – для нас, дорослих, тут все зрозуміло.

Але малюки як губки вбирають події п’ятихвилинної серії, не аналізуючи, і завдання дорослих – пояснити дитині, чому персонажі роблять саме так, а не інакше. Рыбацкие самоделки видео. У цьому весь секрет зближення з власними дітьми – проживати з ними історії не тільки в житті, але і в мультику, потім згадуючи ситуації, гуляючи на вулиці, спілкуючись з іншими дітками, коли дитина когось ображає, подібно до тієї гусениці.

 Копіюючи дорослих, діти сприймають інформацію і вчаться робити те ж саме. Але якщо ваша дитина дивиться серіал про добрі вчинки, а ви, батько, давно забули, що таке друзі, безкорисливість і любов, то навряд чи телевізійні герої допоможуть розвинути хороші якості характеру вашого чада.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>