Дерево-вежа Грінсбурга

different2-269Місто Гринсбург, штат Індіана, відомий серед багатьох людей, як «Місто Дерев» І все не так просто. Справа зовсім не в тому, що в місті зростає багато дерев. Справа в тому, що в місті багато дерев ростуть прямо на дахах. Вважається, що вони виростають з насіння, які знаходяться в пташиному посліді.

 У 1870 році жителі міста помітили, що в північно-західній частині, на даху вежі суду перебуває щось, схоже на невелику гілочку, що виростає з даху. Спочатку ніхто не звернув на це особливої ​​уваги, але поступово маленький чагарник став перетворюватися на молоде дерево. Через 5 років на даху були помічені 5 нових пагонів, які могли перетворити дах вежі на висоті 110 метрів – в гай.

 Влада були стурбовані тим, що коріння дерев можуть нанести непоправної шкоди даху, тому в 1888 році з усіх розростаються дерев залишили лише одне дерево, яке згодом почало розростатися ще сильніше. Дерево довгий час витримувало сильні вітру і погану погоду, проте пізніше засохло і було доставлено до міського музею.

Але це не було кінцем. На південно-східному кутку башти з’явилося інше дерево, яке значно розрослося і досягло вселяють розмірів всього за кілька років.

Декоративная плитка под кирпич http://distroy.ru/news/38-dekorativnaya-plitka-pod-kirpich.html поможет украсить ваш дизайн очень быстро.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>