Де і як посадити троянди

rozu 3Вибір місця , підготовка грунту . Від того , як і де посадити троянди , залежить успіх справи. Пам’ятайте , що троянди люблять світло . Краще діє на троянди ранкове, Дополуденних сонце . У тіні дерев і будов кущі троянд витягуються, стають мало облиственими і слабо цвітуть , деревина не визріває , і рослини значно пошкоджуються взимку . Разом з тим надлишок світла в полуденний час несприятливий для троянд : квітки деяких сортів , особливо червоні , швидко синіють , набувають брудну забарвлення і вигоряють . Негативно впливають на троянди і кореневі виділення близько розташованих дерев.

У той же час деякі плетістиє сорти однаково добре ростуть і рясно цвітуть на ділянках , як освітлених сонцем , так і перебувають у тіні. Цими трояндами озеленюють веранди , балкони , альтанки , стіни будинків , незалежно від місця розташування .
Рози теплолюбні рослини. Тому треба подбати про те , щоб захистити ділянку від північно -східних і східних вітрів, що висушують . Для посадки слід підбирати рівні ділянки або невеликі південні і південно – західні схили.
Багаторічні квіткові культури , зимують у грунті , часто піддаються дії різких коливань температури і вітру , а в період вегетації – посухи та інших несприятливих факторів . Відсутність затримує сніг рослинності на плантаціях квіткових культур сприяє здуванню снігу і глибокому промерзання грунту. Бажаєте сожанцы роз купить оптом.

Для поліпшення росту , розвитку та зимівлі квіткових культур велике значення мають захисні деревні насадження. На схилах захисні смуги зменшують змив грунту , стік талих і зливових вод.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>