Давайте радіти життю

завантаження (67)Навчитися радіти життю, простіше дивитися на речі і йти по життю з високо піднятою головою допоможуть мудрі поради психологів.

1. Навчіться говорити “Ні”

Виконали ще одну маленьку прохання друга ( подруги ) або в якій раз затрималися на роботі через недбайливого колеги? Коли ви погоджуєтеся на все і завжди, ви в кінцевому підсумку підводите тільки однієї людини – самого себе. Добре обдумане і ввічливо вимовлене “ні” завжди краще поспішного “так”.

2. Дивіться на світ з любов’ю

Ви пролили вранці чай на улюблену блузку, зламався каблук, виїхав автобус перед самим носом – настрій зіпсовано, а попереду ще цілий робочий день. Саме час видихнути і прислухатися до співу птахів, або поспостерігати за граючими дітьми, поки чекаєте наступний автобус. Радісний погляд на світ допоможе забути про дрібні невдачах і зарядитися позитивом.

3. Знайдіть у собі приховані гідності

Набагато легше знайти у себе недоліки, ніж гідності. Боротися з цим допоможе тактика під назвою ” Чорним по білому” : складіть список всіх своїх недоліків і постарайтеся знайти в них позитивний момент. Якщо вважаєте, що занадто повільні, може, це і так, але завдяки цьому ви все робите більш грунтовно. А якщо ви торопижка, і в цьому є плюс – ви більше встигаєте.

4. забувайте образи

Коли ми не дивимося, як нам роблять укол, біль відчувається менше. Так само і з образами. Якщо вам сказали щось неприємне, спробуйте закрити на це очі і надалі взагалі не звертати увагу на кривдника. Скажіть: ” Я себе люблю, і мені байдуже, як ця людина до мене ставиться “, – вдихніть на повні груди і забудьте про погане.

5. Слухайте себе

Неймовірно, але факт: кожен з нас знає, що йому приносить задоволення, проте забуваємо про це в повсякденному житті. Зробіть невеликий список, наприклад, з 30 побажань. І постарайтеся регулярно їх виконувати. Це допоможе вам прикрасити ваше життя і стати більш щасливою людиною.

Давайте радіти життю, адже наше життя це те, чим ми самі її наповнюємо і ми самі робимо вибір. Давайте виберемо радість !

Лучшая песня для девушек, список тем песни про и женщин

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>