Чим зайняти дитину влітку?

images (3)Нарешті школа позаду, хочеться добре і цікаво відпочити, але як бути, якщо у вас не виходить поєднати свій відпочинок з дитячим ? Є кілька способів зайняти дитину, яка буде проводити літо в місті. Якщо немає можливості відправити дитину в дитячий табір за місто, з’їздити з ним у подорож, якщо родичі зайняті і не можуть прийняти вашого малюка, ви самі зможете зайнятися організацією його дозвілля. Пришкільний табір. Відмінний варіант для молодших школярів (до 5 класу). Вчителі -вихователі організовують дозвілля дітей, ігри на вулиці, екскурсії по місту та в музеї, бувають зустрічі з цікавими людьми, плюс спілкування з однолітками.

 Гуртки та клуби за інтересами. Якщо дитина займається в гуртках або клубах дитячої творчості – до середини літа всі вони, як правило, працюють. На канікулах якраз є можливість спробувати себе в чомусь, так як багато вільного часу для різних напрямків. Сімейні екскурсії по вихідних. Якщо ви прихильник походів, вивчення рідних місць, то відвідування музеїв, пам’яток архітектури – хороший вибір. Хочете залучити дитину до вічних цінностей  влаштуйте сімейний похід в музей або на виставку. Якщо добре знаєте історію рідного міста, організуйте своїм рідним екскурсію і розкажіть про всі цікаві місця. Для жителів мегаполісу цікавим може стати заснування нової сімейної традиції : прогулянки кожен вихідний по вулицям, паркам і набережних, вивчення історичних місць в рідному місті, допомога пошуковим групам. Відвідування планетарій, на іподром, в басейн, в бібліотеки. Поведіть дитини в планетарій і відкрийте для нього астрономію ( може бути, ви вирішите купити додому телескоп і вивчати зоряне небо).

Сходіть з дитиною на виставку собак або кішок, розкажіть дитині про особливості порід та історії їх появи. Навчіть дитину плавати самі або вдавшись до допомоги тренера. Це і зміцнить здоров’я дитини, і допоможе йому розвинути нові вміння. Водойми. Якщо ви любите риболовлю, візьміть з собою підлітка. Вихідні постарайтеся проводити біля води – просто пограти в м’яч або в бадмінтон, позасмагати і разом поплавати. Такі вихідні згуртують сім’ю і запам’ятаються дитині.

Домашні тварини. Канікули можуть стати відправною точкою для того, щоб прищепити дитині відповідальність за тварин. Якщо ви відмовляли малюкові не раз завести кошеня чи цуценя, то влітку, будучи вдома, дитина може показати вам, як він може бути дисциплінованим і регулярних прибирати за вихованцем, годувати його і вигулювати. Спілкування з тваринами змушує дитину дотримуватися режиму дня, розширює коло обов’язків, спілкування, кругозір. Тварина привчає дитину піклуватися про інших, вчить любові.

Спільна участь у конкурсах, вікторинах. Це прекрасна розумова тренування і згуртування сім’ї в пошуках правильних відповідей, як і розвиток ерудиції. Читання книг. Сучасні діти книжок практично не читають, хіба що підручники. На тлі нечитаючих батьків і дитина не буде любити це заняття. Але все ж, зацікавивши своєї дитини історією про однолітка або пригодами Жюля Верна, ви можете долучати чадо до світу літератури.

При цьому не заохочуючи за прочитану сторінку дозволяти сидіти за комп’ютерними іграми або купувати нову іграшку. Фотографія. Може бути, у вашій дитині влітку прокинеться талант до фотографування ? Можна перевірити! Якщо у вас є фотоапарат, який ви готові пожертвувати своїй дитині – підлітку, зробіть йому такий подарунок. Відмінно було б одночасно подарувати книгу про фотографії або записати його в фотогурток.

 Подработка. Якщо ваша дитина проявляє бажання потрудитися влітку, щоб накопичити на велосипед або ще що-небудь, то можна спробувати і такий варіант зайнятості. Тут слід вивчити кодекс законів про дитячу працю, особливості заняття ( чи під силу ця праця вашій дитині ) і готовність дитини працювати.

Все новости Гагаузии на AllNews.Gagauzia.Ru

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>