«Чужі» вже на Місяці!

м2Місто під куполом.

Нещодавно світову пресу облетіла сенсація: американський дослідник колишній співробітник НАСА Річард Хоугленда добув фотографії, зроблені з космічних кораблів ” Аполлон- 10 ” і ” Аполлон- 16 ” над Місяцем. На знімках видно місто . Проглядаються вежі , віадуки , мости , шпилі , сходи , що йдуть в глиб кратерів. Розташоване місто на видимій із Землі боці нашої супутниці , в море Криз . Він накритий прозорим куполом (правда , подекуди ” розбитим ” ) . Зроблено купол з матеріалу, що нагадує кришталь або склопластик .

Втім , Хоугленда не перший , у кого закралася підозра про населеність Місяця. Ще в 1979 році два американських інженера Віто Саккери і Лестер Хьюз повідомили пресі про загадкові фотографіях Місяця, які вони бачили в бібліотеці Хьюстонского комплексу НАСА. На них – місто і піраміди , схожі на єгипетські , якісь механізми і трубопроводи , що тягнуться до кратерів . А крім того , вони розгледіли на знімках ” літаючі тарілки ” – як стоять на базах , так і стартують .

Річард Хоугленда впевнений , що уряд США давно знає про присутність представників іншої цивілізації на Місяці.

Світло зсередини.

Ще більш цікавими фотодокументами розпорядженні британська уфологічний організація ” Експедиція на Марс”. Отримала вона їх у Пентагону ( що вкрай дивно , так як американські військові звичайно своїми секретами не діляться ) .

Фотографії старенькі – їм вже 30 років. Американські штучні супутники Місяця зробили знімки в районі кратера Укерта , що знаходиться в Центральному затоці Синус Медіа . Неподалік від кратера фотооб’єктив зафіксував гігантську насип в три кілометри. Насипу британські дослідники присвоїли назву надкрилах . Вона нагадує міську вежу. Поруч з надкрилах возвишется 11 -кілометрова гора , яка складається з декількох веж. Для порівняння: найвища гора на Марсі – вулкан Нікс Олімпіка – має висоту близько 40 кілометрів. На Землі найвищі гори – це восьмитисячники на Памірі і в Гімалаях , а найвищий вулкан Мауна Лоа на Гаваях височить всього на чотири кілометри.

Але що найцікавіше , найбільш висвітлені райони не зовні формувань , як мало би бути в природних умовах , а всередині. На думку британських дослідників , це свідчить про те , що світло пробивається крізь прозорого матеріалу , який покриває величезну територію і має специфічну геометрію. Швидше за все , це щось на зразок склопластику. За даними секретних досліджень НАСА та Пентагону , за структурою він схожий на сталь , а по міцності і довговічності не має земних аналогів .

Космічні екскаватори .

У загальній складності на Місяці сфотографовано понад 200 прозорих куполів восьмикутної та іншої геометрично правильної форми. За даними НАСА , в море Криз є двох – і триповерхові прямокутні споруди , а на дні кратера Коперника – трикутні .

Крім того , аналізуючи фотографії , передані ” Рейнджером -7″ , відомий американський вчений Джордж Леонард виявив механізми чужих , частина з яких працюють. Гігантські установки за формою нагадують перехрещених земляних черв’яків. Леонард назвав їх Х- дронамі . Довжина “хробаків ” становить від 1,5 до 4,5 кілометра , і розташовуються вони всередині кратера. Х- дрони піднімають сотні тонн грунту , розрізають і обламують кільця кратерів , а також видувають пісок пульверізірующей струменем якогось газу. Є також об’єкти у формі кегельних булав , довжина яких становить півтора або три кілометри. Механізми , що викидають пульверізірующіе струменя , найбільш активно працюють на зверненої до Землі стороні Місяця в кратері Тихо , в тому ж море Криз і в Альпійської долині. На фото кратера Кінга також видно якісь механізми і величезний Х- дрон .

А взагалі- місячні механізми раз в сорок перевершують свої земні аналоги ( якщо тут слово ” аналоги ” взагалі доречно ) . На фото видно штучна гора висотою в шість кілометрів і трубопроводидіаметром в півтора кілометри. Створення таких споруд та виробів на Землі навіть уявити собі неможливо .

До речі, багато місячні споруди виявилися виліпленими в естетично прекрасних формах. Альпійська долина пестить погляд веліколнпнимі скульптурами з каменю . Є в ній і куполоподібні споруди , висічені на вершинах виблискуючих платформ. Поблизу від гори Рук і кратера Шикард також виявлені купола на платформах. Тут же є овали і кола , як би спрямовані до вершин . І знову циклопічні розміри . Куполи мають у поперечнику від трьох до п’ятнадцяти кілометрів , а у висоту вони досягають 800 метрів. Тобто під таким куполом міг би розміститися земної місто середньої величини.

У нас вы можете найти и софт бесплатно скачать для компьютера без регистрации и смс. Заходите и качайте только отборные программы для компьютера 2013 и 2014 года.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>