Чоловік і жінка:тест на сумісність

завантаженняВирішив, ось, про сумісність написати. Вірю, чоловік і жінка повинні пройти уготований долею тест на сумісність, який і визначить їх всі подальші взаємини. Пройшли – живуть «душа в душу», а ні – гризуться.
Буває ось так сидиш з подругою, заговориш про життя. І, ні з того ні з сього, починає вона ниття «всі чоловіки сво ..».
Іноді пропускаю повз вуха шпильки на адресу інших, а іноді зачіпає. Звичайно, розумію, різні буваємо ми. І не завжди праві. Але навіщо ж усіх узагальнювати? І серед жінок, знаєте, скільки таких «сво …»? Ой, багато, дівчата.
Може, проблема не в якостях протилежної статі, а в тому, що не можемо знайти якусь грань тлумачних взаємин. Ніби тест який на сумісність пропонується кожному.
Як вирішив для себе цю проблему? Та просто дуже, якраз в один з таких простих задушевних розмов.
Вона: Я зрозуміла одну формулу, що не можна бути занадто розумною, точніше що потрібно давати чоловікові можливість показати, що ось в чомусь він краще.
Я: Формула у тебе дуже груба. «Не можна бути» … «дати показати» … Все не так. Ти можеш бути розумнішими – це одне. Але демонструвати це, говорити з позицій переваги – це зовсім інше. І одне іншому не заважає. Не встигає, не розуміє? Допоможи. Але головна заповідь – «не нашкодь». Допоможи так, щоб у нього не складався комплекс неповноцінності. Якщо йому буде комфортно з тобою – йому буде зовсім неважливо, розумніший ти і швидше Чи ти вважаєш, йому просто буде приємно з тобою спілкуватися.
Не вірю, що всім чоловікам неодмінно потрібно продемонструвати свою перевагу. Скажу більше – якщо ти бачиш, що чоловікові неодмінно потрібно продемонструвати свою перевагу, краще обходь стороною – цей ще не виріс.
Вона: В такому разі мені потрібно обійти стороною 99% чоловіків.
Я: І чудово, що так швидко можна відсіяти стільки хибних варіантів.
Вона: Сонечко, а ти і порадник!
Я: Я просто оптиміст. Але не тому що оптиміст – а тому що доріжки є завжди і скрізь, ти тільки не лінуйся їх шукати і по ним йти.
Вона: Я не лінива, ти це знаєш.
Я: Знаю, ти взагалі чудова.
Вона: І ще – дуже поступлива, мила і взагалі людина душевний і дуже м’який.
Я: Насправді – вірно, хоч ти й жартуєш над собою
Вона: А детальніше на рахунок моєї душевності? І бажано щодо стосунків з чоловіками.
Я: Я не майстер нахвалювати. Я вважаю тебе душевним, тонким, розуміючим, м’якою людиною. Пощастить тому, хто розгляне й оцінить в тобі це раніше, ніж захоче продемонструвати свою перевагу.
Вона: А з тим, хто продемонструє, що буде?
Я: Кожному в якійсь мірі хочеться продемонструвати себе – особливо чоловіки. Обожнюють мірятися чим-небудь і хвалитися всякими геометричними розмірами, більшість яких взагалі-то зумовлене генетично і до яких внутрішній світ чоловіка не має жодного відношення.
Але якщо чоловік розгляне й оцінить твої якості раніше, ніж почне демонструвати свої, можливо він зрозуміє, що розміри і розум не все визначають. Можливо, тоді він просто дасть тобі оцінити і розглянути його якості, що не розпускаючи пір’я. Це – найкраща підстроювання, кращий тест на парну сумісність – здатність цінувати іншого не зверхньо, а неважливо звідки.
Вона: здорово! Просто, але згодна з кожною літерою.
І раптом сам зрозумів, на скільки прав! Саме так оцінив свою дружину, а вона мене. Саме так знаходив друзів. Цінуючи в інших їх самих, пропонуючи іншим оцінити себе без всяких «але» і «замальовок». Може, це і є ключик до тесту на сумісність? Особливо в житті чоловіка і жінки …

тут

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>