Брендон Гримшоу – сучасний Робінзон Крузо

13Цікава історія про людину, яка створила свій власний рай. Це було 50 років тому, коли Брендон Гримшоу вирішив кинути свою роботу і купив безлюдний острів в Індійському океані, який називався Мойен. Брендон Гримшоу купив свій острів під час відпочинку на Сейшельських островах в 1960-му році. Один хлопчик запитав у нього, чи не бажає він купить собі острів, Брендон подумав, а чому б і ні. У той час острів коштував всього 10,000 £.

Брендон Гримшоу

Переїхавши на острів, його необхідно було перетворити для життя. І тоді він узяв собі в помічники місцевого жителя Рене Антуан Лафортюна, і вони разом стали перетворювати Мойен, посадили велику кількість дерев і частково створили зручності. Це фото було зроблено в 1996 році:

Він розповідав про острів, що це були непрохідні джунглі, добиратися до різних частин можна було тільки в плаву. Тому перша проблема з якою він зіткнувся – прокласти доріжки крізь джунглі острова. Разом з Рене вони посадили більше 16 000 дерев, тим самим привернули на острів безліч тисяч птахів, а так же сприяли процвітанню гігантських черепах. Жодної черепахи не було поблизу, коли острів був тільки куплений.

 З тих пір Брендану пропонували за острів 50 мільйонів доларів, проте він відмовився від цих грошей, сказавши, що хоче зробити тут національний парк Сейшельських островів, це і сталося в 2008 році.

Книга Брендана Гримшоу: “Частинки піску – Історія однієї людини і острови”, була видана в 1996 році, в ній розповідається про життя на острові і труднощі, з якими доводиться стикатися. Він помер 3 серпня 2012 року, всього за три тижні до вісімдесят сьомого дня народження. Брендон володів островом протягом 50 років.

Титульний лист книги Брендона:

У книзі так само є ілюстрації, це карта острова Муаенн:

Під час життя Брендона, ніхто особливо не цікавився його життям і діяльністю і лише за пів року до його смерті, в 2012 році, про нього дізналися і зняли 75 хвилинний документальний фільм, підготовлений Джозефом Джонсоном.

Джозеф Джонсон розповідав про зустрічі з Брендоном: “Оточений з усіх боків кораловим рифом, Moyenne виглядав дуже диким і незаселеним, але після того як я побачив дерев’яний будиночок крізь дерева, я зрозумів, що тут живе Брендон. Мене дуже доброзичливо вітав засмаглий літній чоловік в шортах і футболці. Як чи не дивно, він все ще говорив з акцентом, хоча це не поєднувалося з екзотичними видами цих місць. Разом ми піднялися по висіченим у скелі східцях, в одноповерховий дерев’яний будиночок Брендона. Тут він дбав про 120 своїх гігантських черепах. Гігантські черепахи мешкають на Сейшельських островах, однак вони майже вимерли на інших островах. Брендон давав їм імена, такі як: Еліс, Флоріта, і т.д. Його будинок був трохи старий і обшарпаний, але він був заповнений американськими подарунками та сувенірами. “

Декоративная плитка под кирпич для внутренней отделки http://regnovost.ru/articles/dekorativnaya-plitka-pod-kirpich-dlya-vnutrennej-otdelki.html мы работаем в строительной сфере уже более 10 лет поэтому вы смело можете нам доверять.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>