Бодіфлекс і оксісайз для схуднення

17Секретна суть обох – глибоке, діафрагмальне дихання, яке здійснюється за допомогою куполоподібної м’язи живота (тієї самої діафрагми), що лежить на кордоні грудного відділу і черевної порожнини. При вдиху м’яз опускається вниз, а на видиху – піднімається (візуально це проявляється в надування і здуванні живота). Даний процес забезпечує повноцінну вентиляцію легенів. Але «в побуті» ми його не запускаємо, а скромненько обходимося грудним диханням.

Навіщо ж легким працювати в повну силу? По-перше, це корисно для них самих, а життєвий об’єм даного органу – один з найважливіших факторів здоров’я всього організму. По-друге, так краще працює система кровообігу, тобто доставляє більше кисню до тканин і органів.

Підозрюємо, тебе зараз більше цікавить фітнес-ефект дихальних технік. Що ж, доповідаємо. Поєднання вдихів і видихів різної глибини і інтенсивності з фізичними вправами (а це саме те, що відбувається під час занять бодифлексом і Оксісайз) дійсно допомагає спалювати жир, позбавлятися від зайвої ваги і навіть скорочувати кількість споживаної їжі. Як?

Як це працює
У теорії все не дуже складно. Як відомо, розщеплення (окислення) жирів відбувається за участю кисню. Саме тому в аеробних тренуваннях витрачаються запаси, дбайливо відкладені тілом з зайвих калорій. І чим більше кисню надходить в організм, тим краще жировий обмін.

серверы CS 1.6 Украина

За словами нашого експерта Антоніни Кравець, обидві техніки (і бодіфлекс, і оксісайз) забезпечують підвищений приплив кисню в кров займаються, плюс, шляхом особливих м’язових скорочень, направляється він в місця відкладення надлишків. Це, до речі, не все:

При активній роботі (скороченні-розслабленні) діафрагми і інших м’язів живота відбувається масаж внутрішніх органів, зокрема травної системи, шлунка.
Прийшовши в тонус від тренування, шлунок зменшується в обсязі – так що за обідом ти зможеш насититися меншою кількістю їжі, ніж раніше.
Трапляються і інші приємні перетворення: поліпшується робота лімфатичної системи, стан шкіри.
Піднімається настрій (коли кисень спалює жирові клітини, вивільняється енергія, яка дає тобі духопід’ємне заряд бадьорості).
Але не поспішай шукати книгу, фільм або просто сайт з описом техніки. Дихання і його затримки – справа надто серйозна і часом небезпечна.

ОБЕРЕЖНО: «За наявності протипоказань або невірному освоєнні техніки заняття можуть призвести до зворотного ефекту – погіршення здоров’я», – попереджає Антоніна. Повторимося: глибокі вдихи-видихи заборонені при деяких хворобах і станах.
Грамотний інструктор почне перший урок тільки після ознайомлення з твоїм анамнезом. А розучувати вправи самостійно ми тобі категорично не радимо. Та що вже там, забороняємо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>