Біг – це сила, біг – це здоров’я. У чому переваги бігу

bigКоли ви починаєте бігати, у вас з’являється заряд бадьорості, гарний настрій спочатку дня, ви відчуваєте корисність і природність даного заняття, для вас перестають існувати великі проблеми, сірість буднів набуває яскравість барв, і ви стаєте щасливішими! Так що ж вас зупиняє? Дійте.
У чому ж переваги і благотворний вплив бігу?

Біг має масу корисних властивостей, які практично неможливо замінити будь-якими іншими способами фізичних навантажень. Сприятливий вплив біг в першу чергу робить на серцево-судинну систему людини, особливо на дрібні судини (капіляри).

У сучасної людини існує проблема нестачі рухів, що призводить до зниження тонусу м’язів, до часткової атрофії капілярів, через що погіршується кровопостачання тканин організму. Якщо почати займатися бігом і правильно його дозувати, то функціонуючі капіляри, пошкоджені хворобою, починають повертати свою працездатність, що дуже важливо для організму людини.

На відміну від інших способів фізичних навантажень біг має більший ряд основних переваг, які без особливих зусиль дозволяють досить рівно підтримувати інтенсивність роботи серця. Причому, біг є природним для будь-якої людини і доступний всім людям.

Ефект і позитивний результат від тренувань бігом, залежить від частоти їх проведення. Дуже важливо заняття бігом проводити систематично. Адже якщо тижневі напружені тренування бігу змінюються перервою тривалістю в місяць, то така «система занять” не призведе до гарних результатів.

Якщо займатися бігом раз йди два в тиждень, то це також буде малоефективним. Більш часті і значні навантаження будуть мати виражений і тривалий ефект, що вплине благотворно на зміни в організмі.

Біг являє собою відмінну аеробіку. Біг допоможе спалити зайвий жир (зменшити вагу), зробить благотворний вплив на судини серця, збільшить поріг витривалості, а також підвищить енергетику організму в цілому.

З зайвою вагою боріться за допомогою бігу.

 Неодмінна і найперша умова активного довголіття це нормальна вага тіла організму людини. Адже процеси старіння активізуються при зайвій вазі (при переїданні). До того ж зайва вага є головною причиною серцево-судинних захворювань. Смертність від таких захворювань у людей з вагою перевищують норму на 20 кг, вище, ніж у худорлявих людей в 1,5 рази. Про це свідчить статистика.

Однак треба враховувати, що існує дві форми ожиріння: ендогенна і екзогенна.

Ендогенна форма ожиріння є ознакою будь-якого супутнього захворювання. Така форма ожиріння зустрічається рідше, ніж які-небудь інші. В даному випадку, щоб боротися з ним, потрібна допомога лікаря.

Екзогенне ожиріння є результатом порушення балансу між фізичними навантаженнями та харчуванням. Якщо збільшення ваги тіла людини не пов’язане з будь-якими іншими причинами відхилень стану здоров’я, то лікування в цьому випадку досить просте: більше рухатися і менше їсти. Однак не слід занадто захоплюватися кардинальними заходами у вигляді дієт.

Адже вони різко обмежують перелік споживаних харчових продуктів, що може завдати шкоди організму, оскільки може відбутися порушення збалансованості харчування вигляді нестачі потрібних організму речовин (вітамінів, білків, солей).

Тому слід не обмежувати себе в різноманітності їжі, а просто зменшити її спожите кількість, виключаючи борошняне, солодке і жирне. Адже проблема схуднення полягає не в дієті, а у виробленні волі і самодисципліни. Ще важлива перевага бігу полягає в тому, що не губиться білок і не знижується маса тканин, на відміну від дієт.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>