Безумовна любов до дитини

loveПрактично кожен з нас стикався з умовами в житті, і найболючіше для дитини може бути умова любові: «Якщо ти не зробиш уроки, то я тебе не люблю» ; «Якщо ти такий брудний, то я тебе не люблю» і так далі. Чому це відбувається і як батькам навчитися виражати свою любов правильно ?

 Сучасні психологи стверджують, що діти, отримуючи умова любові від батьків (якщо ти робиш те-то, я тебе люблю, якщо не робиш – не люблю ), втрачають внутрішню цілісність. Надалі їх життя підпорядковане зовнішній стороні : так роблять всі, тому я теж повинен так робити. Подивіться на тварин, що ростуть з вашим чадом з його народження – собака здатна піднести уроки безумовної любові своїм господарям. Вона ніколи не сердиться на малюка за його крик, сльози, невміння або небажання щось робити, з інтересом стежить за його невмілими діями, терпляче зносить капризи… Батьки повинні пам’ятати, що їх дитина, за будь-якої ситуації, що б він не робив, ніколи не повинен чути фраз обумовленої любові. В іншому випадку ви руйнуєте особистість дитини.

Ті, хто виріс на відчутті любові безумовної, можуть віддавати іншим людям, і своїм дітям передавати насамперед, любов, турботу і підтримку в повній мірі. Вони вміють розставляти пріоритети, робити вірний вибір не на шкоду собі. Багато дорослих торгуються не тільки з іншими, але і з самими собою, вперто роблячи те, що не хочеться, але за що їх точно похвалять. А якою ціною дістається така похвала, чим саме заслуговують любов – не завжди їм самим зрозуміло. Зате зрозуміло психологам, до яких такі люди звертаються. Ще важливо батькам зрозуміти : нескінченно маніпулюючи таким почуттям, як любов, вони просто знецінюють це світле почуття, змушуючи черстветь серця своїх дітей. І торг « ти такий – я тебе люблю, ти інший – не люблю » не може бути постійно – вже скоро дитина, будучи в підлітковому віці, сам почне до вас так ставитися.

Навіть якщо ви вже застосовували невірну формулу для досягнення розуміння з своїм чадом, не пізно переглянути свою поведінку і почати новий етап у відносинах зі своїми дітьми – чистий у помислах і милостивий на вустах.

Купить ручной листогиб листогибочный станок в ассортименте на сайте Tapcoint.ru

листогиб ручной бу по себестоимости

пример видео работы на станке

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>