Алкоголь – вплив на стосунки та виховання дітей

alkogolЯкщо ви є тим рідкісним щасливчиком, який не жив поруч з питущими людьми, вас можна привітати. Це болюча тема для більшості населення земної кулі. Практично кожна сім’я, підростаючі діти стикаються з таким поняттям, як алкоголізм. І це проблема не тільки конкретних людей, а вже давно і цілих міст, і країн, масштабна соціальна проблема, підриває соціально-економічні та духовно -моральні основи суспільства.

 У країнах СНД після реформ 90 -х років минулого століття різко погіршилися умови життя багатьох людей, і почуття незахищеності викликало бажання використовувати алкоголь як своєрідний засіб відходу від дійсності. Зрозуміло, що в той час руйнувалися радянські підвалини, і виросли повоєнні діти виявилися змушені змінювати свій світогляд. Так звані блага для людини погубили не однієї людини, перш ніж всі усвідомили, як жити і навіщо. Хоча от питання «навіщо » багато для себе так і вирішили. Всі цікаві для можуть знайти і таку інформацію, що в середньовічній Росії вживали пиво, медовуху, квас і вино, що не породжують особливих проблем, оскільки були слабкими.

Вино розбавляли 1 до 20. Алкоголь коштував дорого для простих людей. З XVIII століття в країні закони строго забороняли виробництво саморобної горілки без царського дозволу. До цих часів, до правління Петра I, на Русі взагалі не пили спиртне ні жінки, ні тим більше діти. Напиватися було ганебно ! Сьогоднішні реалії вже інші : сучасні діти з ясел бачать застілля вдома, рекламу алкоголю по телевізору і на вулиці, пляшки в магазинах, їх іграшки такі яскраві і різноманітні, а ось якісного спілкування з батьками та однолітками мало.

Пересиченість ще з дитинства в іграшках і технічних приладах (телефони, комп’ютерна техніка ) призводить до пасивності дитячого мислення, а ось яскраві приклади їх життя дорослих запам’ятовуються краще, їх діти копіюють як мавпочки, не дарма ж придумали «дитяче шампанське ». Більшість новоявлених батьків не встигли навчитися жити, задіюючи не тільки тіло, а й душу, тому передавати малюкам власне нічого. Всім вже зрозуміло, що душі не потрібні комфорт і дорогі комп’ютери, інтернет не замінює людині по- справжньому якісне спілкування, постійне носіння телефону і ефект присутності у вашому житті всіх знайомих вам людей не дозволяє вам залишатися наодинці з думками і почуттями. Багато хто навіть у ванну і туалет не можуть сходити без мобільного телефону – а раптом подзвонять. А раптом… Ось і знаходять по приводів і без такі « маленькі» радості, як випивка для розслаблення. А від чого, скажете ви, розслаблятися ? І від роботи, і від тих самих ефектів присутності у вашому житті всього міста і країни.

Що ж робити, запитають ті, поруч з яким живуть люди, які страждають таким недугом : чоловік або дружина, батько чи мати, син або дочка, брат або сестра – сьогодні п’ють і жінки, і діти ? Не опускати руки і не опускатися до рівня таких людей, по-перше, міняти спілкування на милостиве, милостиве – по-друге ( шукати відповіді у духівників, у наставників і у лікарів ). По-третє, завжди є психологи, які можуть вам допомогти змінити своє життя, якщо вас « переслідують » п’ють люди, особливо можуть допомогти в цьому ведичні психологи. Бажайте усім щастя, моліться за недугах своїх близьких і малознайомих, і ваше життя поруч з такими людьми зміниться в кращу сторону.

точное время

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>