4 причин, по яких варто зробити стрибок з парашутом

Skydive430540Летячи в літаку, вугільної з вікна, Ви побачите чисте синє небо, та заповнюють таким почуттям, що немає нічого навколо, тільки ця мить. Ви дивіться на землю з висоти і розумієте, якими є її масштаби. Але простий політ на літаку – це ще не все, спробуйте себе в такому дії, як стрибок з парашутом. Якщо Ви продовжуєте читати цю статтю, я готова посперечатися, що десь в глибині душі Ви бажаєте це зробити. А можливо, це одна з багатьох речей в Вашому життєвому списку. Це величезний досвід, стрибок з парашутом.

Часто ми виправдуємося, чому не можемо це зробити, або це дуже дорого, або просто ми боїмося. Однак, якщо Ви зважилися, перед стрибком Ви будете збуджені, а потім після стрибка, Ви будете собі вдячні, що змогли це зробити. Тому, якщо Ви все ще думаєте, бути чи не бути, ось 5 причин по яких варто це зробити:

1. Ви випробуєте чистий адреналін. Ви почнете його відчувати вже коли ступите на літак і він почне злітати, і Ви починаєте розуміти, що єдиний шлях вниз, це зістрибнути з парашутом (звичайно не єдиний, однак якщо Ви не спригніте, Вам все одно доведеться заплатити). І ось Ви стрибнули, Ви летите в вільному падіння з величезною швидкістю і з величезної висоти, Ваше тіло не знає, що робити спочатку і як реагувати, і ось Ви починаєте розуміти, що Ви падаєте, вітер б’є Вам в обличчя, немов величезний фен спрямований на Вас.

  2. Друга причина, по якій Ви повинні це зробити, це те, що стрибок з парашутом, це як стартер, він заводить Ваш механізм, і Ви починаєте усвідомлювати, що деякі інші вчинки, які Ви боялися в минулому, тепер підвладні Вам, і в Вас горить бажання звершити їх. Що буде наступним може банджи-стрибок ??? або може бій з биками? Ви починаєте сперечатися з собою, і всі ті речі, які раніше здавалися Вам не досяжними, стають цілком собі реальними і світ відкривається для Вас.

3. Наступна причина по якій Ви повинні це зробити – стрибки з парашутом, в принципі, безпечний вид спорту, один інструктор зі стрибків говорив: «Це більш безпечну дію, ніж просто переходити вулицю», скільки людей гине від автокатастроф, але тим не менш ми їздимо на автомобілях. Безперечно вільне падіння – це небезпечно, але на безпеку впливає безліч факторів, наприклад погода, якщо прекрасний день, то нема чого й боятися, все що Ви повинні зробити це зібрати справний парашут, а так само у Вас є резервна копія парашута. А ще є такі парашути, які відкриваються автоматично, якщо Ви не відкрили його після 3,000 футів.

4. Неповторне відчуття, що Ви перебуваєте на вершині світу. І те що Вам тепер все підвладне. Ви перестаєте думати про все інше, що відбувається у Вашому житті, і Ви просто зосереджуєтесь на цьому почутті. Почуття відчуття польоту.

У нас на сайте представлены только лучшие товары для дома интернет магазин мы предлагаем широкий ассортимент товаров по доступным ценам. Мы будем рады видеть Вас на нашем сайте.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>