10 уроків любові великих жінок

39Будь-які відносини – і щасливі, і не дуже – дарують нам безцінний досвід. Свої уроки любові були і у великих жінок.

10 уроків любові великих жінок
1. Уникайте любовних трикутників

Поетеса Анна Ахматова перебувала в цивільному шлюбі c істориком і критиком Миколою Пунін. Щасливими ці відносини навряд чи можна назвати: жили закохані в одній квартирі з дружиною Пунина і його дочкою. Однак змінювати нічого Пунін не збирався.

Тому: навіть якщо ваш обранець клянеться у вічній любові і каже, що жити без вас не може, але при цьому залишає для себе «запасний аеродром”, не розриваючи колишніх відносин – біжіть від такої людини як можна далі, адже він створює максимально комфортні умови лише для себе, коханого.

2. Застосовуйте мистецтво флірту

У Ганни Болейн, матері англійської королеви Єлизавети I, завжди було багато шанувальників. І не тільки тому що вона була утворена і дотепна: дівчина вміло використовувала флірт в спілкуванні c протилежною статтю. Її популярність у високих колах привернула увагу короля Генріха VIII.

Тому: не забувайте, що чим більшим числом кавалерів або друзів оточена жінка, тим цікавіше для чоловіків вона стає. Хитрість цього уроку любові не втратила своєї актуальності і зараз.

3. Не поспішайте виходити заміж

До одруження на Діані Спенсер принц Чарльз зустрічався c Каміллою Шанд (яка зараз, до слова, є його дружиною). Майбутня «народна принцеса» думала, що весілля c спадкоємцем британського престолу зробить їх відносини щасливими і викреслить з його життя колишню пасію, але, на жаль, була не права. Чарльз здзвонювався c Каміллою вже під час весільної подорожі.

Тому: якщо ви не до кінця впевнені у щирості почуттів вашого обранця, не варто поспішати пов’язувати з ним своє життя в надії на те, що «все владнається». Навіть якщо шлюб з ним сьогодні виглядає як приваблива партія, великий ризик завтра стати жертвою власних ілюзій.

4. Дозвольте чоловікові почувати свою значимість

Актриса Надія Румянцева стала істинної дружиною дипломата і, проживши c Віллі Хштояном більше 40 років, завжди говорила, що головою сім’ї має бути чоловік, незалежно від статусу і ступеня популярності його дружини.

Тому: навіть якщо ви – сама досконалість, варто частіше підкреслювати не своє, а чоловічу перевагу. І тоді, повіривши у власні сили, чоловік носитиме вас на руках.

5. Не забувайте про романтику у відносинах

Урок любові Вікторії Бекхем – незгасний інтерес до обранця. Вона постійно влаштовує коханому сюрпризи: це і романтичні побачення, і святкування річниць весілля, і татуювання на честь чоловіка. Навіть криза у відносинах, коли Девіда звинуватили у зв’язках на стороні, був подоланий спільною поїздкою подружньої пари в Марокко.

Тому: якщо вам не вистачає новизни, спробуйте створити романтику своїми руками. Парам з солідним сімейним стажем, як Бекхеми, життєво необхідно хоча б раз на тиждень збігати від рутини і влаштовувати побачення – щоразу в новому місці. А якщо один з вас почне робити сюрпризи, другому нічого не залишиться, окрім як придумувати щось у відповідь.

6. Шукайте НЕ чоловіка, a батька майбутніх дітей

Перші два шлюби актриси Анджеліни Джолі не протрималися й трьох років. Адже актриса вибирала чоловіків, які надто переймалися o своєму образі. A зустрівши Бреда Пітта, зірка зрозуміла, що знайшла ту людину, який готовий присвятити життя їх дітям і родині. «Я завжди була впевнена, що добре знаю людину, яка поруч, а на ділі просто переоцінювала його. У підсумку я стала шукати батька своїх майбутніх дітей. І знайшла », – зізнається Анджеліна.

Тому: звертайте увагу на тих чоловіків, для яких на першому місці – інтереси вашої пари.

7. Будьте c чоловіком, який розділяє ваші інтереси

Перший коханий модельєра Коко Шанель, офіцер Етьєн Бальзан, скептично поставився до її ідеї відкрити власну майстерню і відмовився фінансувати цю затію. У цій ситуації не залишився осторонь друг Етьєна, Артур Кейпл, який дав грошей на здійснення мрії Коко і всіляко її підтримував. Дівчина оцінила таке ставлення, і між молодими людьми спалахнув роман.

Тому: важливо не тільки вірити в себе, але і бути поряд з людьми, які вірять в нас. Чоловік, здатний підтримати вас, надихнути і вселити впевненість – справжня рідкість, яку потрібно цінувати.

8. Приділяйте увагу сім’ї

Венсан Кассель не приховував, що хоче велику сім’ю, і Моніка Беллуччі, незважаючи на акторську кар’єру, народила йому двох дочок, яких вони разом виховували в шлюбі. Крім іншого, Моніка завжди підкреслює, що заради сім’ї іноді відмовляється від цікавих ролей, але нітрохи не шкодує про це: «Моя кар’єра зараз дуже захоплююча, але любов залишається на першому місці, тому що вона врівноважує мене».

Тому: запам’ятайте, що будь-який чоловік буде захоплений жінкою, яка піклується o своїй сім’ї і приділяє їй належну увагу, навіть будучи зайнятою бізнесвумен.

9. Вибирайте чоловіка правильно

Маргарет Тетчер прожила зі своїм чоловіком у щасливому шлюбі більше 50 років. Денніс Тетчер завжди був у тіні своєї дружини. Але залізна леді підкреслювала, що він є її головним другом і опорою. Маргарет цінувала свого чоловіка і поважала його за те, що він є надійним «тилом» і спокійно приймає другорядну роль чоловіка прем’єр-міністра Великобританії.

Тому: подумайте, навіщо вам той, хто затверджується за ваш рахунок? Знайдіть того, хто варить вам бульйон, якщо у вас шлунковий грип. Того, хто підтримає вас і похвалить, якщо ваша зарплата виявиться вищою.

10. Будьте вдячні, навіть якщо любов пройшла

Поет Реймон Ассо і Едіт Піаф зустрілися на зорі кар’єри співачки, коли вона потрапила у важку життєву ситуацію. Він написав для Піаф безліч пісень, став її наставником. Реймон полюбив Едіт, і через деякий час вона відповіла йому взаємністю. Проте пізніше «учениця» стала перейматися відведеною їй роллю, але й після розставання Едіт завжди пам’ятала про те, що зробив для неї ця людина.

Тому: пам’ятайте, що іноді любов закінчується, але важливо завжди пам’ятати те краще, що було у вашому житті, і дякувати людей, які дарували вам щастя.

Приветствуем вас на женском сайт е обо всем, что нравится девушкам и женщинам .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>